.

.

Нулта Гравитација Стол Патио Стол Дневна Стол Кочии Отворено Виткање Прилагодливи регулируема Облегалка Стол со Чаша Носителот на Послужавник и Перници за Патио,

Нулта Гравитација Стол Патио Стол Дневна Стол Кочии Отворено Виткање Прилагодливи регулируема Облегалка Стол со Чаша Носителот на

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ☀【Удобно и со Чаша носителот 】многу удобно reclined позиција на Нулта Гравитација столици и потпирачи за глава на Нулта Гравитација регулируема облегалка е лесно да се прилагоди.Секој патио стол доаѓаат со Чаша носителот на коцки да се одржи пијалоци, списанија, телефони/таблети, или други мали предмети за лесен пристап. ☀【Не се Соберат Потребните】На нулта гравитација столици доаѓаат целосно да се составуваат и задно на нулта гравитација регулируема облегалка.само треба да се отвори пакетот и се повлече во салон столици за да го користите.Потоа можете да ги користите и ќе имаат убав нап. ☀【Трајни и Високо-Квалитетни】Оваа Нулта Гравитација регулируема Облегалка е многу цврсти доволно да се одржи луѓе до 250lbs.Силна двојно bungee јаже и челична цевка рамка се трајни производи за користење долго време.Дневна столици направен од висок квалитет на УВ-отпорни texteline мрежа може да ја спречи исчезнува.На регулируема облегалка стол нудат удобно и кул искуство во топол летен ден. ☀【Лесно да се Свитка и Чуваат】Овој преклопен гравитацијата патио стол е дизајниран за лесно складирање, да се зачува простор кога не е во употреба.И може да се стави на дневна столици во багажникот на автомобилот, тоа е најдобар идеален за кампување и патувања. ☀【Прилагодливи & Lockable регулируема Облегалка Систем】На нулта гравитација стол може да се прилагоди на секој агол од 0 до 180 степени.Непречено глајд модели на ергономски нулта гравитација позиција.Дневна кочии ви помогнат за ослободување на сите притисок и нека вашето тело целосно да се релаксираат, без било каков притисок на вашиот ' рбет.Објектот Пакет Количина : 1 | Боја : Кафена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди