.

.

Четири Сезони 39189 Експанзија Вентил

Четири Сезони 39189 Експанзија Вентил

DEN 546.48

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Четири Сезони 39189 Блок Тип О-Прстен Експанзија Вентил (39189).Дел број : 39189. Пакет Тежина : 0.349 фунти.Пакет Димензии : 4.318 H x 9.652 L x 7.366 W (сантиметри).Четири Сезони A/C Експанзија Вентил P/N : 39189.

Карактеристики на понудата

Слични понуди