.

.

Yuccalley машка Мода Дуксери Долги Ракави Памук Маица Маскирани Суичери Секојдневен Pullover

Yuccalley машка Мода Дуксери Долги Ракави Памук Маица Маскирани Суичери Секојдневен Pullover

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Drawstring затворање.Линија Сува.Материјал : 100% Памук; Материјал е дарежлив износ на рашири; Удобен за носење.Прилики : Дома, Работа, Спорт, Канцеларија, Отворен, Слободен, Клубска, Училиште.Погоден за многу наврати.Натпревар : Лесно да се носи со фармерки, sweatpants и неформални панталони во пролет, есен и зима; Покажат на шармот на мажите.Карактеристики : Drawstring Затворање, Прилагодлив Ракави, Модерен Хауба, полна Боја, Чипка, Адвокатско Дуксери Pullover, Мода машки Кошули, Чисто и Стилски.Совети : Машина или Рака Мие со Ладна Вода; Висат или Линија Сува; хлор и Нема Сува Чиста.Бојата може да бидат малку различни, поради монитор.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Материјал : 100% Памук; Материјал е дарежлив износ на рашири; Удобен за носење.Високо квалитетен материјал ќе ви даде релаксираат чувство.Карактеристики : Drawstring Затворање, Прилагодлив Ракави, Модерен Хауба, полна Боја, Чипка, Адвокатско Дуксери Pullover, Мода Mens Кошули, Чисто и Стилски.Occassions : Дома, Работа, Спорт, Канцеларија, Отворен, Слободен, Клубска, Училиште.Погодна за многу occassions.Натпревар : Лесно да се носи со фармерки, sweatpants и неформални панталони во пролет, есен и зима; Покажат на шармот на мажите.Совети : Машина или Рака Мие со Ладна Вода; Висат или Линија Сува; хлор и Нема Сува Чиста.Бојата може да бидат малку различни, поради монитор.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Искрено се надевам дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби и очекувања.Ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно да ни каже.Ние сме многу среќни да ги реши вашите проблеми.П : Дали големини одрази на НАС големини?.A : Да, тоа се одразува НИ големини, и вистински да ја големина.П : Земја на потекло?Се овие димензии како одраз НИ wearers.A : се Направени во Кина, тоа се одразува НИ wearers, и вистински да ја големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди