.

.

BBX Lephsnt Женска Комунални Вест Drawstring Половината Воена Јакна без Ракави

BBX Lephsnt Женска Комунални Вест Drawstring Половината Воена Јакна без Ракави

DEN 518.16

Количина на стоки
Достапно

★★МАТЕРИЈАЛ : Памук и доградба на Акрилни влакна.меки, кожни-пријателски, дише и абсорбента. ★★КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова се Жените вест Јакна е со висок квалитет; Со кој се одвојува худ; Патент на предната страна и Предвремени Копчиња; има 4 големи предни џебови; одбиеме јака или јака Застане; Прилагодливи drawstring половината; Скриете вашиот хип должина. ★★СТИЛОВИ : ПОЛОВИНАТА ЈАЖЕ МОЖЕ да СЕ ПРИЛАГОДИ ако се чувствувате вест е boxy.Нови Воени Вест, обезбедува најдобрите и најпознатите трендовски стил, мора да се има за вашата гардероба.Повик за дизајн, ќе биде убаво со шапка, долг ракав, т-маица, тексас фармерки, чизми за повик, за работа и на отворено. ★★МОРА да ИМА : Овој воен вест е МОРА да ја ИМААТ оваа сезона!Станува збор за шест боја избори и е ултра додворувања.Ќе биде постигнување на оваа одново и одново.Оваа вест е совршен за дели без големо.Ќе сакате еден во секоја боја.Тоа има cinch половината и џебовите на вашиот скривам и копчињата на телефонот.Ова е една вест што не се случува да сакате да ги пропуштите. ★★ПОВОД : Случајни, Дом, Канцеларија, Училиште, Одмор.Костум за на работа или на повик носат.Без ракави anorak вест, пар со сите ваши облека. ★★ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Големината S(НИ 4-6) M(САД 8-10) L(НИ 12-14) XL(НИ 16-18) XXL(НИ 18-20) на Располагање, ве Молиме погледнете во описот на својата "Големина Мерење" или слика со големина Внимателно Да се Добие Соодветна Големина. ★★30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ : Со нашата 30 дена гаранција за враќање на парите политика, мора апсолутно ништо да изгуби.Бесплатни Враќање или Промена во СИТЕ големини и бои.Ова е РИЗИК ПОНУДА, земи ја оваа можност СЕГА.БОИ:Војска Зелена / Црна / Каки / Вино Црвено / Сина.ДИЗАЈН : одбиеме Јака / Full наредени / Комплетна поштенски нагоре.КАРАКТЕРИСТИКИ:Прилагодливи Drawstring Половината.ПОВОД: Својот совршен за повик за дневна качување, велосипедизам, отворено спорт. 100% Памук Траен медиум тежина памучен материјал што е уште многу удобно и светлина за секојдневно носење.Без ракави качулка стил, батон и патент затворање фронт.Две големи џебови на двете страни.Прилагодливи drawstring.Drawstring појас за слабеење ефект.Погоден за Пролет, Есен, Зима внатрешен или надворешни активности, идеален за транзиција.БОИ:Војска Зелена / Црна / Каки / Вино Црвено / Сина ДИЗАЈН : одбиеме Јака / Full наредени / Комплетна поштенски до КАРАКТЕРИСТИКИ:Прилагодливи Drawstring Половината ПОВОД: Својот совршен за повик за дневна качување, велосипедизам, отворено спорт. 100% Памук Траен медиум тежина памучен материјал што е уште многу удобно и светлина за секојдневно носење.Без ракави качулка стил, батон и патент затворање фронт.Две големи џебови на двете страни.Прилагодливи drawstring.Drawstring појас за слабеење ефект.Погоден за Пролет, Есен, Зима внатрешен или надворешни активности, идеален за транзиција.Оваа вест јакна хитови на место!.Секоја девојка сака лабава, мрзливи, чисто и oh-така-удобен вест јакна!.Секојдневен стил на дизајн за подобра натпревар:Фустан, Долг ракав, т-маица, Маица, Блуза Блузи, Фармерки, Чизми.Совршен за на Отворено Спорт, Одмор, Куќа, Облека, Собирање, Работа итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди