.

.

Подароци & Оркестарот Дрво Љубов Колиба Птица Куќа со Срце Облик Врата

Подароци & Оркестарот Дрво Љубов Колиба Птица Куќа со Срце Облик Врата

DEN 578.88

Количина на стоки
Достапно

Необичниот асиметрични дрвени birdhouse.Срце облик на врата со шумското богатство на вратите.Додава шарм и навиваат за било градина оркестарот.Екранот на мирување или суспендира од дрво.Одличен подарок за секоја птица љубовник или природата ентузијаст.Срцето-во облик на вратата дава далеку : Ова е малку "Љубов Колиба"!Смешен асиметрични архитектура е исечените со шумските богатства.Вклучува чистење дупка на грбот на birdhouse.

Карактеристики на понудата

Слични понуди