.

.

Etch Скица - слободен стил Подлога за Цртање со Пенкало и Stampers

Etch Скица - слободен стил Подлога за Цртање со Пенкало и Stampers

DEN 839.28

Количина на стоки
Достапно

Etch Скица - слободен стил Подлога за Цртање со Пенкало и Stampers.Стил : Стандард Пакување класичен Etch Скица е преработен да се поднесе жалба до следната генерација на littles оние, додека сеуште одржување на неговата оригинална магија.Дизајниран за илјадниците млади уметници, на Etch Скица слободен стил се одликува со лесен-за-зафат перо и LCD екранот за high-tech забава.Цртежот копчиња се редизајнирани како забава, двострано марки, додека волшебниот тресат-и-избришете функција уште останува.Класичен сива lineographic линиите на оригиналниот Etch Скица се трансформира во виножито боја на линиите и кривините да предизвика вашето дете е жив имагинација.Црвената рамка има рамниот и sleeker изгледа дека е лесен и може да биде лесно да се врши по малку раце.Без полнење е потребно, овој цртеж подлога може да се земе било каде за бескрајна забава во движење за деца на возраст од 3+.

Карактеристики на понудата

Слични понуди