.

.

LESOVI Цевки Гуми Пломби Шприц и Велосипед Presta Вентил Core Отстранување Алатка Одговара за Stans Не Цевки Пломби и Други Пломби Бренд

LESOVI Цевки Гуми Пломби Шприц и Велосипед Presta Вентил Core Отстранување Алатка Одговара за Stans Не Цевки Пломби и Други Пломби

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Ќе добиете : ★1 BUC гуми приклучокот за полнење+★13 парчиња цевки велосипед додатоци во вашиот пакет, 1 парче цевки гуми пломби шприц со 1 прекинувач, 1 парче вентил core отстранување алатка, 5 парчиња Presta вентил основни и 5 парчиња Presta вентил капа, одговара за Schrader и Presta вентили, добар велосипед потреби.Вентил core алатка : а иновативни, мали, мултифункционален, црвена корисна алатка дизајнирана да го инсталирате и да ги отстрани Schrader вентил јадра и Presta вентил јадра, исто така Presta вентил полнила со 5 mm клуч станови, ЦПУ машински, елоксирани заврши; Лесно да се стегне или отстрани вентил јадра на велосипеди, автомобили, како и сите други воздух полни гуми.Велосипед цевки пломби шприц : лесен за употреба, со голем капацитет на вшмукување цевка (60 ml или 2 мл) и мазна клипот, флексибилна цевка без агол, витки видливост на главата, со 200 mm црево и прекинувач, кои лесно може да се добие преку вентил на главата и да се влезе во гуми без затнување до вентил; Погоден за Stans Не Цевки пломби, Портокал Пломби и други пломби. 【ПОПРАВКА ДУПКА ВО СЕКУНДИ】 Ако се кандидира цевки, што навистина е потребно тоа!Тоа е едноставна идеја ако вашиот гуми е истекување на воздух, 'ram меморија на" rubberised јаже приклучок во дупка од надвор,ре-надува гума со велосипед пумпа или CO2 inflator.работа!. 【ПАМЕТЕН ДИЗАЈН】компактен и лесен дизајн тежи само 1,5 мл,и работи со патот и MTB цевки гуми.Датотеката,Pin,Пропустливи се вклучени,и тие може да се сместат во капсулата на пригоден начин.Пакетот вклучува : . 1x Вентил core алатка. 1 x Цевки гуми пломби шприц.Пакетот вклучува : . 1 x Вентил core алатка. 1 x Цевки гуми пломби шприц. 1 x Switch.Пакетот вклучува : . 1 x Вентил core алатка. 1 x Цевки гуми пломби шприц. 1 x Switch. 5 x Presta Вентил Јадро. 5 x Presta Вентил Капа.Пакетот вклучува : . 1 x Вентил core алатка. 1 x Цевки гуми пломби шприц. 1 x Switch. 5 x Presta Вентил Јадро. 5 x Presta Вентил Капа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди