.

.

Стартер Мажи 28 Атлетски Светлина-Компресија Leggings, Амазон Ексклузивни

Стартер Мажи 28 Атлетски Светлина-Компресија Leggings, Амазон Ексклузивни

DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Стартер hangtag двојки како налепница!.Одлично за раслојување под шорцеви и нетранспарентно доволно за да се носат сами, овој 28" inseam baselayer legging карактеристики, дебела, се водат ткаенина, лого-печатени еластична корселе, вентилирани панели, и рамно-заклучување крои за дополнителна удобност и минимална chafing.ДПИ-ЅВЕЗДА помага да се задржи вие свежи и суви.ВОДАТ-ЅВЕЗДА ткаенина обезбедува подобрена движење и обновување.Вентилација панели стратешки поставени за да бидете удобно и сува.Рефлексивни логото на глуждот.Ексклузивно, Мажи Activewear.Одлично за раслојување под шорцеви и нетранспарентно доволно за да се носат сами, овој 28" inseam baselayer legging карактеристики, дебела, се водат ткаенина, лого-печатени еластична корселе, вентилирани панели, и рамно-заклучување крои за дополнителна удобност и минимална chafing на потег од 1971 година, Стартер е назад и се подготвени да играат потешко од било кога.Нашите -ексклузивна колекција нуди Т-маици, суичери, и sweatpants за Мажи, Жени и Деца.Само погледнете за ѕвездата на нашата мека-што-некогаш дуксери, перформанси блузи, leggings, и повеќе.Од областа на трибините, секој сонува да биде Стартер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди