.

.

Maxmoral RG6 Ултра-Тенок Рамен Жица Coax Коаксијален Кабел ТВ Сателитска Линија F Женски Конектор Одговара на Вратите и Прозорците 12.6 Инчен

Maxmoral RG6 Ултра-Тенок Рамен Жица Coax Коаксијален Кабел ТВ Сателитска Линија F Женски Конектор Одговара на Вратите и Прозорците

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Кабелот тип : RG6 коаксијален.Конектор тип : F. Количина : 1pcs.Лесно да се кандидира на кабел преку прозорец или врата рамка.Помогне да ја води-во отворено кабел жица антената во затворен простор.Жица должина : 32cm/12.6 Инчен,Жица ширина : 1.8 cm/0.7 инчен,Жица дебелина : 0.25 mm.Лесно да се биде укината да се оди низ вратата и windows јаз, не влијае на вратите и прозорците затворени, да се избегне удирање дупки на ѕидот.Се користи за поврзување на кабел телевизија,сателитски приемници, кои,видео надзор,кабелски модеми,кабел кутии,дигитални рутери и други аудио и видео цели.Спецификација : Кабел тип : RG6 коаксијален Конектор тип : F Кабел должина : 32 cm/12.6 Инчен Кабел ширина : 1.8 cm Кабел дебелина : 0.25 mm Лесно да се свитка преку јазот помеѓу врати и Прозорци, не влијаат на вратите и Прозорците затворени, да се избегне удирање во ѕид.Ви помага да се воведе отворено кабел за антена во соба.За кабелски модем,ВИДЕО,кабловска сандаче,дигитални рутер,антена,дигитален аудио конвертор кутија и други аудио и видео цели.Пакет се вклучени : 1pcs RG6 Рамен Жица Coax Кабел.

Карактеристики на понудата

Cable type:
RG6 coaxial
Connector type:
F
Cable length:
32 cm/12.6 Inch
Cable width:
1.8cm
Cable thickness:
0.25 mm
Easy to fold through the gap between doors and Windows, do not affect the doors and Windows closed, avoid punching in the wall. :
Helps you to introduce the outdoor cable antenna into the room. :
For cable modem,VCR,cable box,digital router,antenna,digital audio,converter box and other audio and video purposes. :
Package included:
1pcs RG6 Flat Wire Coax Cable :

Слични понуди