.

.

Balacoo Дрвени Птица Куќа Птица Гнездо Недовршени Unpainted Дрво Birdhouse Виси Спиење Гнездо Затворен Отворено Птица Куќа Градина Птица Кревет за Верверица Hummingbird Bluebird Папага

Balacoo Дрвени Птица Куќа Птица Гнездо Недовршени Unpainted Дрво Birdhouse Виси Спиење Гнездо Затворен Отворено Птица Куќа Градина

DEN 546.96

Количина на стоки
Достапно

Погоден за повеќето птици, и, исто така, може да се декорација на продавници, домови, канцеларии, итн.Оваа дрвени birdhouse занает украси замокот колекции е совршен додаток на вашиот двор.Креирај топло гнездо со природен допир за вашето домашно милениче.Тоа може да куќа мали птици и да им се обезбеди безбедно место за да си изградат гнездо и да се подигне младите.Направени од добри квалитетни материјали, издржливи и убави.Description Are сеуште се во потрага по засолниште за вашиот птица?Потоа, мора да не ги пропуштајте нашите птица куќа, со користење на дрвен материјал со добар квалитет и прецизната изработка, издржливи и безбедни.Тоа може да куќа мали птици и да им се обезбеди безбедно место за да си изградат гнездо и да се подигне младите.Тоа може да биде одличен подарок за вашите деца и пријатели.Карактеристики - Боја : Беж.- Материјал : Дрво.- Големина : Околу. 20.00 X12.50 X20.00 7 см.86 X4.91 X7.86 во.- Совршен и уникатен дизајн може да послужи како една убава виси декорација за двор и дворот.- Тоа може да куќа мали птици и да им се обезбеди безбедно место за да си изградат гнездо и да се подигне млади.- Оваа дрвени birdhouse занает украси замокот колекции е совршен додаток на вашиот двор.- Погоден за повеќето птици, и, исто така, може да се декорација на продавници, домови, канцеларии, итн.- Креирај топло гнездо со природен допир за вашето домашно милениче.Пакет Including1 x дрвени птица гнездо.

Карактеристики на понудата

Слични понуди