.

.

Moultrie Мечка Магнет Attractant - Вкусен Сланина

Moultrie Мечка Магнет Attractant - Вкусен Сланина

DEN 350.16

Количина на стоки
Достапно

Дебели, супер-мрсна течност стапови и останува за максимална носат атракција.Работи дури и подобро отколку да фрлаат сланина маст на теренот!.Концентрирани доволно за употреба сам или помеша со други мамка.Истурете директно на храна извори, трупците, дрвја или земјата во близина на вашиот штанд. 1 галон шише.Супер-полнење на вашите мамка сајт и да се привлечат повеќе мечки со Moultrie е Мечка Магнет, дебел течна формула која доаѓа во 3 неодоливи вкусови.Нерешено мечки од сите околу себе со mouthwatering, meaty мирисот на пржена сланина во sizzling жешка маснотии.Кој не го сакаат вкусот на сланина?Мечки сигурни дали и имаат страшно noses и одлична меморија за каде храната може да се најде.Тоа трае само еден вкус на Moultrie е Вкусен Сланина Мечка Магнет за да започнете со хранење бес и ги задржи враќа за повеќе.Истурете ги Сноси Магнет за мамење или околу вашиот стојат зголеми мечка активност со овој gooey, вкусен формула која продира длабоко и стапови за сè.

Карактеристики на понудата

Слични понуди