.

.

Копачка Риболов Мами Со Убодни Главата Куки Комплет Мека Пластика Мамка Копачка Опашка Поставите Мирис Вештачки Мамки Crappie Jigs Цевки Мамки 3D Очи Долга Опашка за Бас

Копачка Риболов Мами Со Убодни Главата Куки Комплет Мека Пластика Мамка Копачка Опашка Поставите Мирис Вештачки Мамки Crappie Jigs

DEN 1622.40

Количина на стоки
Достапно

48pcs Копачка Риболов Мамка за Полнење : 38pcs риболов копачка намамат (се меша бои) + 5pcs 1.8 g убодни глави куки + 5pcs 1.6 g убодни глави куки во кутија.РЕАЛНИ : Криви опашка grubs мамка се направени од издржлив силикони,многу мека, криви опашка дизајн изгледа како вистинска опашка, го прави плива пореално да се привлечат предатори' внимание.УБОДНИ ГЛАВАТА КУКИ : водството главата убодни направени од високо јаглероден челик, отпорност на Корозија во солена вода, наострен бодликава кука точка обезбедува подобра пенетрација.НАПРАВИ РИБОЛОВ ЛЕСНО : Мами риболов комплет ви дава основните Мами 0.17 оз : 4pcs; 0.24 оз : 9pcs. 7 Различни светли бои се привлечат повеќе поголеми риби.Идеален за најпопуларните видови.Доаѓа со 7 оддел пластична кутија.Копачка Црв Мамки : 1.97 инчен crappie цевки, вкупно 38pcs.Убодни Глави Куки : 5pcs 3.3 g + 5pcs 1.6 g убодни главата куки, вкупно 10pcs. 6 Различни светли бои се привлечат повеќе поголеми риби.Идеален за најпопуларните видови.Доаѓа со 7 оддел пластична кутија.Crappie Цевки : 1.97 инчен 10 различни бои crappie цевки, вкупно 100pcs.Убодни Глави Куки : 5pcs 3.3 g + 5pcs 1.6 g убодни глави куки, вкупно 10pcs.Одлично за crappie и panfish.Идеален за најпопуларните видови.Доаѓа со 12 оддел пластична кутија. 5-7cm Мека копачка мами со убодни главата hooks0.11oz : 4pcs; 0.17 оз : 4pcs; 0.24 оз : 9pcs7 Различни светли бои се привлечат повеќе поголеми fishes Ideal за најпопуларниот species Comes со 7 оддел пластична кутија.Копачка Црв Мамки : 1.97 инчен crappie цевки, вкупно 38pcs Jig Глави Куки : 5pcs 3.3 g + 5pcs 1.6 g убодни главата куки, вкупно 10pcs6 Различни светли бои се привлечат повеќе поголеми fishes Ideal за најпопуларниот species Comes со 7 оддел пластична кутија.Crappie Цевки : 1.97 инчен 10 различни бои crappie цевки, вкупно 100pcs Jig Глави Куки : 5pcs 3.3 g + 5pcs 1.6 g убодни глави куки, вкупно 10pcs Great за crappie и panfish Ideal за најпопуларниот species Comes со 12 оддел пластична кутија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди