.

.

Спајс Тегла, 2-Ниво Црна Жица Рамка Ѕид Mountable Метал Кујна Зачин Багажник, Чување Полиците-Зачин јар-Зачин рек организатор на кабинетот-Зачин организатор-Стаклени те?

Спајс Тегла, 2-Ниво Црна Жица Рамка Ѕид Mountable Метал Кујна Зачин Багажник, Чување Полиците-Зачин јар-Зачин рек организатор на

DEN 2573.04

Количина на стоки
Достапно

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор, а тоа се совпаѓа рамномерно со остатокот од вашите апарати.Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки.Зголеми вашиот контра или биро простор со овој корисен 2 ниво за складирање рек-Леќата организатор-Стаклени тегли со капаци-Зачин полици-Леќата контејнери-Стакло зачин јар-Мали тегли-Зачин тегли со етикета.Заедно на врвот на решетката 2 кружни јазичиња значи целата единица може безбедно да се монтира на ѕид, но, исто така, топката обликувани нозе на дното на рек па може да се користи како самостојна.Спајс jar-Зачин полица-Зачин рек ѕид-Зачин за складирање-Зачин шишиња-Зачин управување со јар-Леќата рек-Зачини организатор-Мали стаклени тегли со капаци-Зачини организатор контејнери.Спајс контејнери со етикети-Зачин тегли од стакло-Condiment контејнери-Зачин кутија-Фиока зачин организатор-Зачин кабинет организатор-Зачин носителот-Countertop зачин рек-Кујна јар-Леќата тегли.Нашите елегантен и современ Зачин тегли направи тоа лесно да се види кој зачин е внатре.Тие имаат доволно простор за да се пополни зачини од стандард малопродажната пакет и имате совршена големина за да се намали континуирано refills.Може да се пополни coriander, црн бибер, ким и многу повеќе.Тие се лесно да се чисти и може да бидат фрлени на машина за миење садови, па вие не мора да чистење again2-Ниво Црна Жица Рамка Ѕид Mountable Метал Кујна Зачин Багажник, Countertop Чување Полиците, 14-Inch Maximize вашата контра или биро простор со овој корисен 2 ниво за складирање решетката.Секое ниво има жица рамка кошница која е идеална за организирање зачин тегли и садови за храна во вашата кујна, или за чување на материјали уредно подредени во вашата канцеларија.Заедно на врвот на решетката 2 кружни јазичиња значи целата единица може безбедно да се монтира на ѕид, но, исто така, топката обликувани нозе на дното на рек па може да се користи како самостојна организатор, како и.Сепак одлучите да ја искористам оваа практична складирање багажник, тоа ќе ви нудат флексибилност и функционалност.Разноврсна и здрав 2 ниво жица рамка за складирање решетката.Карактеристики опција за монтажа на единицата на ѕид или да ја користите како самостојна организаторот.Идеални за организирање зачин тегли во кујната, или за чување на материјали уредно подредени во вашата канцеларија.Приближните Димензии (во инчи) : Општо - 14.25 W X 4.5 D X 9.5 H. Секоја кошница - 14.25 W 1.5 X H X 4.75 D. Простор помеѓу кошеви - 5.5 H.

Карактеристики на понудата

Слични понуди