.

.

Monster Hunter Фантазија Акција Играње На Улоги Видео Игра Голем Змеј Т-Маица Tee

Monster Hunter Фантазија Акција Играње На Улоги Видео Игра Голем Змеј Т-Маица Tee

DEN 524.40

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Сосема Нов Објект.Monster Hunter Фантазија Акција Играње На Улоги Видео Игра Голем Змеј Т-Маица Tee.Официјално Лиценцирани.Боја : Сина.Материјал : 100% Памук.Оваа preshrunk џерси поврзана т-маица е рачно изработени и уникатни, со користење висок квалитет 100% прстен-откачи памук.Овој графички печати дизајн е испечатен само на предниот дел на кошулата.Не постои дизајн на задната страна од маицата.Сликата е за јасност.Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите можат да се разликуваат од сликата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди