.

.

133pcs Кабел за Управување со Кабелот Организатор Комплет,6.5 FT Само Лепило Кабел Ракав,10 x 3М VHB Кабел Клипови,10 x 3M Кабел Клипови,10pcs и 2 се Тркалаат 16.4 FT Само Лепило врски,

133pcs Кабел за Управување со Кабелот Организатор Комплет,6.5 FT Само Лепило Кабел Ракав,10 x 3М VHB Кабел Клипови,10 x 3M Кабел

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

【ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ】Нашата сеопфатна кабел за управување со комплет вклучува 1x 6.5 FT Продолжителен Кабелот Заштитник Само Лепило Кабел Ракав,10 x Кабел Клип Носителот со висок квалитет и транспарентен лепило Набавени од 3 M компанија,10 x Кабел Клипови со Лента Набавени од 3 M компанија,10 x 5.1(во) кука и јамка Кабел Врски, 2 x Тек на 16.4 FT кука и јамка, 100 x кабел поштенски Врски. 【ЛЕСНО ДА се ОРГАНИЗИРА】Со изобилство на кабли за масите,во соба,кујна,ученичкиот дом,автомобил и во канцеларија,Едноставно се држиме лепило клипови на било која површина или пакет кабли заедно со нашите кабел клипови, ракави и врски,Нашата целосна кабел за управување со комплет лесно ќе им помогне на вашиот преполни кабли многу организирани,и побезбедно.Продолжување на животот на вашите кабли.Погоден за вашите слушалки, телефон полначи, USB кабли, моќ канапи, компјутер и аудио каблите, Ethernet, HDMI, ТВ, адаптери или други кабли/кабли/жици. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】 Направени со премија,издржлив материјал,обезбедување на нередот слободни организирање на вашиот глас и кабли за годините што доаѓаат,се Продолжи животот на вашите кабли.Нашите лепило дел се набавени од 3 M компанија, stickiness е за 50% посилни од нормално евтини лента.Тоа е подобро вискозност и стабилност,може да биде Лесно да се отстрани без да остават лепила подлога. 【ОДРЖУВАЊЕ на БЕЗБЕДНА СРЕДИНА】На неуредна Кабли за на работна маса,на подот и висат под вашата работна маса ќе го направи дом или канцеларија небезбедни,Предизвика многу несреќи.Нашите изолирани комплет може да се Заштити вашите најблиски(вашето семејство,домашни миленици и колеги) дома или на работа од страна на намалување на потенцијалот за електрични опасности. 【ЖИВОТ ЗАДОВОЛСТВО】Доверливи Кабел Градина Живот Задоволството на Нашите пакување може да се намали гребнатини предизвикани за време на транспортот.Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или целосна наплата!Кабел Градина е посветен на решавање на неуредна жици проблеми во семејството.КОНТАКТ со НАС на : пријавете вашата сметка > изберете "Вашите нарачки" > најдете цел ID > кликнете на "Контактирајте со продавачот".

Карактеристики на понудата

Слични понуди