.

.

Runtlly Жените Ретро Voile Мека Houndstooth Реверзибилна Двојна Цел Заврши Shawl

Runtlly Жените Ретро Voile Мека Houndstooth Реверзибилна Двојна Цел Заврши Shawl

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 71*22inch,ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Оваа атмосфера шамија е совршен за ладно време и да Падне придружник и климатизација соба.Тоа може да се носи над вас, капут, џемпер или костум,Одличен прилог на вашето есен и зима и есен гардероба.Дизајн со повеќе боја стил на располагање, лесно да се оди и collocate и со облека, модни и стилски.Меки,удобни,реверзибилна,tassel trimed, совршен допирање чувство,двојна цел.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди