.

.

Деца Девојчиња Момчиња Зима И Топло, Пешачење Снег Чизми Отворено Изолирани Крзно Обрабени Водоотпорен Глуждот Чевли

Деца Девојчиња Момчиња Зима И Топло, Пешачење Снег Чизми Отворено Изолирани Крзно Обрабени Водоотпорен Глуждот Чевли

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот сантиметри од лак.Платформа мерки околу .75". 【 Водоотпорен 】 : Водоотпорен дизајн за да се задржи дете нозе сува, удобно и топло сите-ден. 【 Топло 】 : поставата и insole се направени на парична казна, меки и топли меки.Треба да се забележи дека insole содржи алуминиумска фолија слој кој може да се изолира на ниски температури и да се спречи топлината на косата. 【 Лизга Отпорни 】 : единствен е направен од ниска температура отпорни гума, кое има подлабоко неправилни линии, и таквите не се лизга ѓон зголемување на флексибилност на овој пар на чевли. 【 Лесно и Исклучување 】 : Совршен за пешачење, одење, трчање, џогирање, на патување, на отворено, работа, спорт, во зима. 【 Превозот 】 : Испратени од сад, и ние нудиме 100% нема причина да се вратат средствата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди