.

.

Томи Hilfiger Мажите Момчиња Лицето Маска Руно Качулка

Томи Hilfiger Мажите Момчиња Лицето Маска Руно Качулка

DEN 231.60

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Памук, 10% Viscose.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа Момчиња Pullover Качулка карактеристики долги ракави, изградена во gaiter лицето маска, брендирани логото на левиот ракав & левата страна на градите, Совршен за салата дена, училишни денови & секојдневна облека.Работи добро со момчиња tee маици, фармерки, joggers, руно sweatpants, панталони, долен веш, outerwear & патики за спортски изглед.Ние се користи високо квалитетни и меки материјали, тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Нашите производи се 100% Автентични.Одличен Подарок објект за секое дете.ТОМИ HILFIGER е еден од светските водечки дизајнер начин на живот брендови и е меѓународно признат за прославувањето на суштината на класичен Американски кул стил, кој preppy со пресврт дизајни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди