.

.

Kibblewhite Прецизност Доза Само Вентил Пролет Комплет 30-31200

Kibblewhite Прецизност Доза Само Вентил Пролет Комплет 30-31200

DEN 3222.48

Количина на стоки
Достапно

Титаниум доза вентил се соочи со рецесија е најчесто повтори скапи поправка на денешниот доцна модел 4-потези.Kibblewhite нерѓосувачки вентили и пролетните колекции имаат докажано да се прошири доза живот од колку што 3x во текот на акции компоненти.Колекции вклучуваат се што е потребно да се конвертира доза од титаниум да не ' рѓосувачки челик вентили во еден лесен пакет.Залистоци се Премија Одделение KPMI Црн Дијамант од нерѓосувачки 1 парче forgings.Извори се супер-чиста хром, силициум жица која е термички обработени, ослободени од стрес и шут peened.Титаниум доза вентил се соочи со рецесија е најчесто повтори скапи поправка на денешниот доцна модел 4-strokes Kibblewhite нерѓосувачки вентили и пролетните колекции имаат докажано да се прошири доза живот од колку што 3x во текот на акции components Kits вклучуваат се што е потребно да се конвертира доза од титаниум да не ' рѓосувачки челик вентили во еден удобен package Valves се Премија Одделение KPMI Црн Дијамант од нерѓосувачки 1 парче forgings Springs се супер-чиста хром, силициум жица која е термички обработени, стрес ослободени и шут peened Economical решение за ниска час главата со добра издувните components This Објектот се Вклопува Следниве Апликации : 2009 Хонда CRF250 X2009 Хонда CRF250 R2008 Хонда CRF250 X2008 Хонда CRF250 R2007 Хонда CRF250 X2007 Хонда CRF250 R2006 Хонда CRF250 X2006 Хонда CRF250 R2005 Хонда CRF250 X2005 Хонда CRF250 R2004 Хонда CRF250 X2004 Хонда CRF250 R.

Карактеристики на понудата

Слични понуди