.

.

Nickelodeon Жените Rugrats Angelica Унија Одговараат на

Nickelodeon Жените Rugrats Angelica Унија Одговараат на

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Маскирани.Единствен стил графика.Целото тело патент.Не нозе.Одлично за костимот партии.Тематските не-нозе унија одговараат. 100% полиестер со мека и лесна тело, јасни графики, и целото тело патент.

Карактеристики на понудата

Слични понуди