.

.

Тешки Прецизност Помине Режа Пети Ноктите Clippers од HAOYU за Ноктот Мртвите Кожата Корекција Нова Алатка

Тешки Прецизност Помине Режа Пети Ноктите Clippers од HAOYU за Ноктот Мртвите Кожата Корекција Нова Алатка

DEN 2244.00

Количина на стоки
Достапно

Високи Перформанси.Убаво изграден со мазна површина стабилни перформанси и чувствителни реакција.На пети ноктите clippers се направени од не ' рѓосувачки челик кој е со висок квалитет и нема да рѓа.Рачката е изработена од ABS Смола која е кожата-пријателски, флексибилни и удобно за вас да се одржи.Намалување демонтирани, и многу лесно да се зафат.L*W for5.08"(12.9 CM)*2.13(5.6 CM), Вилици Должина for0.79"(2 CM).Не грижете се, ние ќе ви обезбедиме со добри по-продажбата на услугата.На пети ноктите clippers се направени од не ' рѓосувачки челик кој е со висок квалитет и нема да рѓа.Рачката е изработена од ABS Смола која е кожата-пријателски, флексибилни и удобно за вас да се одржи.Намалување демонтирани, и многу лесно да се зафат.Ве молиме љубезно забележано за Овој производ е многу остри.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.

Карактеристики на понудата

Слични понуди