.

.

GUOSHUCHE Мини LED лупа 100mm Дијаметар на Леќата Зголемувачот Стакло Објектив за Проектирање Училница Експеримент Двојно Искривено Клип Алатка

GUOSHUCHE Мини LED лупа 100mm Дијаметар на Леќата Зголемувачот Стакло Објектив за Проектирање Училница Експеримент Двојно Искривено

DEN 613.68

Количина на стоки
Достапно

Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди