.

.

На Премиум HVAC A/C Компресор Моторни Отпорник Замена за Pontiac Атмосфера, 2003-2008 1580202 88970279 88973260 Прирачник за Контрола на Климата

На Премиум HVAC A/C Компресор Моторни Отпорник Замена за Pontiac Атмосфера, 2003-2008 1580202 88970279 88973260 Прирачник за Контрола

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

OE замена компресор моторни отпорник,директно одговара.Замена за Pontiac Атмосфера, 2003-2008. Тоа само ќе одговара на модели со упатство за контрола на температурата и влажност.Референтен Број : 1580202, 88970279, 88973260. 1 година неограничен-километражата гаранција за квалитет.A-премија е еден од најбрзорастечките автомобилски резервни делови онлајн услуги во Америка, се повеќе и повеќе нови квалитетни делови ќе бидат достапни од-премија.Со повеќе од 10 години искуство во индустријата, премиум инженери се специјализирана за развој, производство и дистрибуција на сигурен авто делови.На премиум делови ќе се сретне OE спецификации, кој ќе биде идеален избор за да го замени вашиот скршени делови.Компатибилен со Pontiac Модели : .Атмосфера GT 2003-2006 I4 1.8 L Станица Вагон Прирачник за Контрола на Климата.Атмосфера База 2003-2008 I4 1.8 L Станица Вагон Прирачник За Контрола На Климата.ОЕМ Број : 1580202, 88970279, 88973260. Количината Продаваат : Едно Парче.Answer : ___________________________ Note : само ќе одговара на модели со упатство за контрола на температурата и влажност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди