.

.

Томи Hilfiger Мажите Момчиња Лицето Маска Руно Качулка

Томи Hilfiger Мажите Момчиња Лицето Маска Руно Качулка

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

90% Памук, 10% Viscose.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа Момчиња Pullover Качулка карактеристики долги ракави, изградена во gaiter лицето маска, брендирани логото на левиот ракав & левата страна на градите, Совршен за салата дена, училишни денови & секојдневна облека.Работи добро со момчиња tee маици, фармерки, joggers, руно sweatpants, панталони, долен веш, outerwear & патики за спортски изглед.Ние се користи високо квалитетни и меки материјали, тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Нашите производи се 100% Автентични.Одличен Подарок објект за секое дете.ТОМИ HILFIGER е еден од светските водечки дизајнер начин на живот брендови и е меѓународно признат за прославувањето на суштината на класичен Американски кул стил, кој preppy со пресврт дизајни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди