.

.

Малку Гигант 4 Литри Пластични Пса Колекција Торба Пса Собирање на Опрема за Јавор Сируп Одлуки (Точка Бр. SAPBAG)

Малку Гигант 4 Литри Пластични Пса Колекција Торба Пса Собирање на Опрема за Јавор Сируп Одлуки (Точка Бр. SAPBAG)

DEN 2395.20

Количина на стоки
Достапно

SAP КОЛЕКЦИЈА - Оваа торба е совршен за собирање на пса од јавор дрвја, првиот чекор за да се прави сируп за време на јавор sugaring.Неопходност во било прислушување комплет за почеток на оваа голема хоби!.НОСИТЕЛОТ КОМПАТИБИЛНИ - Ова пса колекција торба одговара одлично со Малку Гигант метал пса торба носителот, кој одговара на правото на дрво откако се прислушувани.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Овие пса кесички се направени од издржлив, цврсти пластични, обезбедување вашиот пса останува безбедно додека собирање пред да се направи јавор сируп.Сината боја нуди некои УВ заштита, додека останатите проѕирни за да ја видите пса ниво.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА - Овие кеси се одржи до 4 литри на пса, па ќе имаат многу колекција простор откако ќе го допрете. 12-PACK - Ова сет вклучува 12 пса кеси, така што многу материјали при собирање на пса од вашиот јавор дрвја.Овие тешки Малку Гигант пса-колекција чанти можат да имаат до 4 литри на јавор пса.Тие се силни и издржливи, и сина боја нуди дополнителни УВ заштита додека се уште се прави тоа е лесно да ги видите пса во крвта. 12 кеси по пакет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди