.

.

Валкана Желе Рак Attractant, 4-Унца

Валкана Желе Рак Attractant, 4-Унца

DEN 1300.80

Количина на стоки
Достапно

Тоа трае со часови и стекна репутација како еден од најдобрите attractants на пазарот.Трае со часови.Entices повеќе гризнувања.Риби и Ракови се одржи на подолг.Доаѓа во 4 мл.цевка.Ова е гел врз основа риба attractant дека останува на мамки многу добро.Една апликација трае и до неколку часа, зема мирис под површината каде што припаѓа.Работи на сите мамки и мами.Успехот стапки 200-300% подобро од други пластични делови.Не-токсични, био-безбедно мирисите се многу лесно да се примени.Доаѓа во 4 мл.цевка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди