.

.

MEOKUI Отворено Hammock - Преносни Лесни Двојно Најлон Hammock, Најдобри Падобран Hammock со 2 x Виси Ремени за Backpacking, Кампување, Патување, на Плажа, во Дворот и Градината

MEOKUI Отворено Hammock - Преносни Лесни Двојно Најлон Hammock, Најдобри Падобран Hammock со 2 x Виси Ремени за Backpacking, Кампување,

DEN 213.12

Количина на стоки
Достапно

1.Единечен или двоен : 106 инчи (должина) × 55 инчи (ширина) дворот hammock, со користење на висока густина полиестер влакна, може да обезбеди campers или туристите со удобен и удобно спиење или да се релаксираат. 2.средина.На hammock е поврзан со hammock од страна на високо-квалитетни нерѓосувачки челик патент.Здрав безбедност куки и ремени : На hammock е опремена со 2 Број 7 куки и 2 висока јачина на ремени (3 метри) (со капацитет од 600 фунти), која се користи за да се откажам кампување шатор на здрав дрво.На hammock ремени и куките се силни и издржливи, не е лесно да се скрши. 3. Да се биде безбеден, висат на hammock од главните гранки на здрав дрвја во станот на места како што се backyards и градини.Тоа е најдобро да се откажам hammock не поголема од 50 цм од земјата. 4.Ултра-лесни : Тоа е погодно да се шие ткаени торба на hammock, па никогаш не ќе го изгуби.На мала торба вклучувајќи го и hammock јаже тежи само околу 1.3 килограми.Кога не ја користите hammock, само ги затвори и ги стави во чување торба во прилог на hammock.Хуманизирано дизајн, лесен за употреба и удобно. 5.Издржливи и удобно : Направен од 210 T падобран ткаенина, има одличен пилинг отпор, абење отпор и нечистотија отпор.Лесно да се чисти и суви брзо кога се наводени. 6.Исклучителна подароци : различни бои се достапни.Тоа е идеален подарок за пријатели, деца, љубовници, татковци, мајки, патници, плажа туристи, campers кои сакаат кампување, backpacking и пешачење.Или висат на hammock на тераса, да се релаксираат.Боја : Портокал.

Карактеристики на понудата

Слични понуди