.

.

Akozon 121Pcs Вози Socket Set Штекер Ratchet Клуч Штекер Малку Комбинација Алатки за Полнење Механика Алатка Поставите Ракав Комбинација за Домаќинство Машина Авто Поправка

Akozon 121Pcs Вози Socket Set Штекер Ratchet Клуч Штекер Малку Комбинација Алатки за Полнење Механика Алатка Поставите Ракав Комбинација

DEN 849.60

Количина на стоки
Достапно

❤️Функција : Сите алатки се уредно чуваат во здрав поле, за да се осигура дека тие се здрави и чисти, организиран и лесно да се најде.4 во Шест Цвет во Облик на Ракав(E8, E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20) 2 x 10мм/0. ❤️Одлично компатибилност : Овој автомобил алатка за полнење е погодна за автомобили, апарати за домаќинство, машина за одржување, одржувањето на возилото, итн.Комплет е дизајниран да биде релативно мал и лесно да ги носите за секојдневна употреба. ❤️Високо-квалитетни материјали : 100% високо-квалитетни материјали.Комплет е дизајниран да биде релативно мал и лесно да ги носите за секојдневна употреба.3 MM Ротирачки Главата Socket) 18 x 6.Висок квалитет не само што може да обезбеди healthyr гаранција за вашиот живот, но, исто така, високо-квалитетни материјали може да се прошири на животот на производот. ❤️Одлични перформанси : ергономски дизајнирана рачка може да обезбеди удобно се чувствуваат и да се намали рака замор. ❤️Функција : Сите алатки се уредно чуваат во здрав поле, за да се осигура дека тие се здрави и чисти, организиран и лесно да се најде. ❤️Подобрување на ефикасност : реверзибилна ratchet тркала со брзо ослободување механизам подобрува ефикасноста и перформансите. 100% сосема нов и висок квалитет, висока квалитетот на производството ви дава висок квалитет на гаранција.5 MM Серија 5in, 12.Автомобилот ракав алатка за полнење е направен од хром vanadium челик.5 MM) 3 x Брзо Ослободување Ratchet Клуч(6.4 во Искра Приклучок за Штекер (16mm, 21mm) 7 x 12.Висок квалитет не само што може да обезбеди healthyr гаранција за вашиот живот, но, исто така, високо-квалитетни материјали може да се прошири на животот на производот.2 во Хексагонална Долг Ракав(8, 9, 10, 12 MM) 11 x 10мм/0.4 во Хексагонална Ракав(9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 MM) 4 x 10мм/0.5 MM) 2 x 10мм/0.5 MM Серија 10in) 3 x Универзални Заеднички(6.3 MM Серија 2in, 10ММ Серија 3во, 10ММ Серија 6in, 12.5 MM Серија 10in) 1 x 6. ❤️Високо-квалитетни материјали : 100% високо-квалитетни материјали.Тоа ги исполнува строга контрола на квалитетот стандарди и е сигурен во употреба.❤️Одлично компатибилност : Овој автомобил алатка за полнење е погодна за автомобили, апарати за домаќинство, машина за одржување, одржувањето на возилото, итн.3 MM Серија 5in, 10ММ Серија 8in,12.Производство ги исполнува упатствата за стандард спецификации и строго да се следи фабрика за контрола на квалитетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Автомобилската Ракав Алатка Kit Material : Хром Vanadium Челик Боја : Како на Слики Прикажани Количина : 121pcs/set Scope на Примена : апарати за Домаќинство, Авто Поправка, Механичка Поправка Систем : Метрички Пакет Листата : 10 x 6.2 во Хексагонална Ракав(4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 MM) 4 x 6.Користиме високо-квалитетните материјали и огледало облоги за подобри перформанси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди