.

.

Flyuzi Нерѓосувачки Челик Рака за Garmin Venu 2 Види Метал Бенд Зглоб Хривнија Vivoactive 4 GarminActive/GarminMove 3 20/22mm Watchband (Бенд Боја : Црна, црвена, Бендот Ширина : за Vivoactive 4)

Flyuzi Нерѓосувачки Челик Рака за Garmin Venu 2 Види Метал Бенд Зглоб Хривнија Vivoactive 4 GarminActive/GarminMove 3 20/22mm Watchband

DEN 1771.20

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и СОВРШЕН ДИЗАЈН : Премиум Солидна Бранеа од Нерѓосувачки Челик,анти-отпечаток,корозија-отпор.Со брзо ослободување игли, можете да ја инсталирате и да ги отстрани рака лесно.Двојно копчето пеперутка затворач, овозможи да заклучување и отклучување без никакви нервози.Врвка за околу ОДГОВАРА : Тоа е редовна должина.Бендот должина : 85mm-165mm.Одговара зглобовите околу 4.8" да 8.0" во обемот, но да се види геометрија, исто така, влијае одговара.Должината може да се прилагоди со линк removel алатка.Премиум квалитет, од нерѓосувачки челик материјал и високо-технолошки површина, погодна за двете бизнис и неформални прилики.

Карактеристики на понудата

Слични понуди