.

.

Panduit FXURPEN74XNF088 QuickNet Подигнат Кабел Собранието

Panduit FXURPEN74XNF088 QuickNet Подигнат Кабел Собранието

DEN 1696.80

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ Се Подигнат Кабел Собранието.Влакна Тип OM3. Конектор Тип 2 : MPO Женски, Pan MPO Женски.Отпор Својства Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна ги Исполнува или го надминува минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS Согласност.OM3 24-влакна, Interconnect, Plenum, 24 F MPO Женски (2) 12-влакна Женски Pan MPO, Метод, Оптимизиран ИЛ, 88 Метри, Аква.Тип На Производ Се Подигнат Кабел Собранието.Влакна Тип OM3. Конектор Тип 2 : MPO Женски, Pan MPO Женски.Отпор Својства Пламен-Отпорни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди