.

.

ZZWZM N160II готова брза Мрежа Кујна Угостителство Касиерот Машина Термички Приемот Печатачот Автоматски Хартија за Сечење Нож 80mm

ZZWZM N160II готова брза Мрежа Кујна Угостителство Касиерот Машина Термички Приемот Печатачот Автоматски Хартија за Сечење Нож 80mm

DEN 1334.40

Количина на стоки
Достапно

USB+WIFI далечински печатење без мрежен кабел,погоден за назад кујна печатење.Мал и компактен,погоден за секаде.Брзо печатење,со половина-намалување на автоматска машина,нема потреба за рачно да,целосно се ослободи рацете,нема потреба да се грижите за нерамна сечење,кинење и други проблеми. 8 OMM печати ширина,матична плоча интеграција,посилни компатибилност,компактен и едноставен и стилски конкавна изглед,така што копчиња се dustproof и водоотпорен.High-definition печати ја главата,глава за печатење живот на 50 километри,интегрирани во дизајн на движење машина,автоматска контрола на температурата печати ја главата,нека ви функционира ефикасно и грижете се-слободни.Модел : XP-N1601 IPaper надвор на ветер : топ хартија out Printing метод : директни thermal Print главата живот : 50 kilometers Reliability : динамичен пораст во собата : 100 квадратни times Printing густина : 576 точки/линија или 512 точки/line Working средина : 5~45°C,10~80%RH(не-кондензирање),-40~55%,≤93%Печати ширина : 7200 хартија width Storage средина : RH(40°C)брзина на Печатење : 160 мм,second Print команда : компатибилни со европската социјална повелба/ПОС commands Line проред : 3.75 mm Weight : 0.98 kg Print главата температура детекција : микро switch Paper присуство детекција : фотоелектрически sensor Paper тип : термички се тркалаат paper Interface тип : USB+WIFIPaper ширина : 80mm Only над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди