.

.

CDQYA Имитација на Косата Капа за Спиење Свила Ноќ Шапка Заврзана Хаубата Затвор Haircaring Turban (Боја : јас, Големина : Една Големина)

CDQYA Имитација на Косата Капа за Спиење Свила Ноќ Шапка Заврзана Хаубата Затвор Haircaring Turban (Боја : јас, Големина : Една Големина)

DEN 5215.68

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и да се зголеми сјај и сјај.Тоа може да се спречи опаѓањето од coalescing и да се направи стил полесно.Ја штити косата од сушење и грубост.Совршен подарок за жените со природна коса, долга кадрава коса или кратка коса.Можете да ја штити вашата коса стил и да ја задржите вашата коса уредно додека спиеш.Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и да се зголеми сјај и сјај.Тоа може да се спречи опаѓањето од coalescing и да се направи стил полесно.Ја штити косата од сушење и грубост.Совршен подарок за жените со природна коса, долга кадрава коса или кратка коса.Можете да ја штити вашата коса стил и да ја задржите вашата коса уредно додека спиеш.Карактеристики : Применливи пол : female Size : Една големина одговара на повеќето adults Material : имитација памук + satin Color : жолта, црна, кралска сина и бела, кралска сина куркума, езерото сина роза црвена, геометриски црвени, жолти, бели, геометриски жолта, сина дупка црвено дрво, сина, портокалова, светло виолетова жолта, бонбони црвено жолта, Индиски brown Weaving метод : satin Pattern : Flower Processing метод : frosted Popular елемент : гол body Season : пролет, лето, есен и winter Top стил : dome Eaves облик : нема eaves Product List1* Косата Cap Notes : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди