.

.

Bely Силна Двоен Ѕид Изолирани Стаклени Филџани Кафе,Сет од 4,12 оз,Јасно Чаша Кафе Чај Чаши Со Рачка,Еспресо Чаши,Чаши Млеко,Cappuccino Чаши,Чаши Пиво,машина за миење Садови

Bely Силна Двоен Ѕид Изолирани Стаклени Филџани Кафе,Сет од 4,12 оз,Јасно Чаша Кафе Чај Чаши Со Рачка,Еспресо Чаши,Чаши Млеко,Cappuccino

DEN 866.40

Количина на стоки
Достапно

КУПИ СО ДОВЕРБА - 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Секој стакло сет е прегледано од рака пред да бидат заградени во Bely познатиот ретро пакување.Bely стакло е идеален подарок за саканите, семејство, пријатели, почитувани колеги.Иако.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Има постигнато ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација и увоз и извоз права, е познат, добро опремени, со висок квалитет, градина-стил, чиста, убава средина, citys најголемиот стакло модерни производствени капацитети,ОЕМ за многу светски познати брендови.NSULATED ДИЗАЈН ЗА СОВРШЕН ПИЕЊЕ ТЕМПЕРАТУРА - Двојно ѕидови, рака разнесени стакло изолација чува вашето кафе топла и вашата рака кул.Без пот!Исто така, работи одлично за вашите омилени ледените ладни пијалаци.ГОЛЕМ, ЛЕСНО ДА се ЗАФАТ & ЛЕСНИ - Бидејќи голема кригла треба да бидат практични премногу.Удобно, широк отвор и лесно да се зафат дизајн значи дека можете да уживате во вашиот утрински кафе како што треба да биде.ИДЕАЛЕН КАПАЦИТЕТ ЗА ВАС - Овие двојно ѕидови филџани кафе се совршени за cappuccino, млеко, еспресо, macchiato, чај, сок, iced пијалаци, или пијалаци.Секоја чаша има 12 унци (354 ml).Достапни во сетови 4. Зошто Да Изберете Двоен Ѕид?.Тие се дизајнирани со цел да се задржи вашата течни топла или ладна за подолг временски период, додека го држите во вашите раце кул на допир, исто така, ја елиминира потребата за coasters како не неуредна кондензација ќе се случи.Зошто Да Изберете Bely Силна Двоен Ѕид?.На Bely Двоен Ѕид е направен од Стакло отпорни на топлина borosilicate стакло, и поединечно устата-разнесена од страна на експерт занаетчии,туку,уште поважно,тоа е потежок за барем 15% повеќе од повеќето производи од иста спецификација,па тоа е посилна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди