.

.

AAAHHH Балон Пумпа,Електрични Балон Inflator 800W Двојна Млазницата Компресор Преносни Воздушна Пумпа за Партија, Свадба, Роденден, и Фестивал Декорација

AAAHHH Балон Пумпа,Електрични Балон Inflator 800W Двојна Млазницата Компресор Преносни Воздушна Пумпа за Партија, Свадба, Роденден,

DEN 3143.76

Количина на стоки
Достапно

[Инстант Инфлацијата] : На state-of-the-art 800 W мотор е ултра-моќен и ќе се пумпа до балони во во неколку секунди.Електричен балон пумпа имаат Двојно дупка,ќе може да се надува два балони одеднаш!. [Екстра-долго Млазницата ] : Ние исто така, обезбеди 2 мали сини продолжен млазницата совети кои можат да се применат на големи млазницата да се вклопи во помали балони.Едноставно завртка во долг совети.ЗАБЕЛЕШКА : Овој балон пумпа ги задоволува сите круг латекс или декорирање балони (исклучи долго, цртан филм балони). [2 Режими на Работа] : Со 2 начини, полуавтоматски и автоматски.Автоматски режим може да заврши на инфлација во неколку секунди, додека полу-автоматски режим овозможува контрола на струење.Изберете помеѓу авто и полу-авто режими за сликање— тоа е до вас. [Трајни Преносни] : Со лизга-отпорни мат на дното, така што на пумпата ќе застане цврсто кога се работи.На пумпата се усвојат вентилација порта дизајн да стекнат поголем ефект на дисипација.Широк рачка на врвот и кабел за замрзнување на страна за да се скрие моќ кабел за лесно движење и носење. [Широко се Користи] : Ова балон пумпа може да се надува балони за свадби, бебето тушеви, bachelorette партии, Божиќ, Велигден, настани и промоции, или само затоа.за било која причина не сте 100% задоволни со вашиот балон пумпа, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или други резолуција.Електричен Воздух Балон Пумпа е погодна за рекламирање балони промотивни активности, балон декорација и празнична сцена изгледот.Спецификација : Име : Електрични балон воздух pump Color : pink Weight : за 2 KGVoltage : 110 V-120 V/220 V-240 VPower : 800 WFrequency : 60 Hz/50 Hz Pressure : 17000-19000pa Package Содржина : 1 x Електрични воздух балон pump1 x Настава manual Note : *Никогаш нема да ја напушти пумпа без надзор додека пумпа е во употреба.*Никогаш не им овозможи на песок, мали карпи да бидат вовлечени во инфлацијата порта & blowhole, кога со помош на пумпа.*Оваа воздушна пумпа може само да се пополни круг балони.Не користите оваа воздушна пумпа да се надува големи објекти како воздух душеци или базен лебди.*Не работат воздушна пумпа за повеќе од 2 часа на едно време, во спротивно, тоа може да се прегрее и да ги оштети плочките на пумпа, се Користи повторно по моторни се излади целосно.* Никогаш нема да погледне внатре или точка на инфлацијата порта & blowhole кон вашите очи, кога пумпата работи.* Никогаш не обидувајте се да се стави рака или прсти во инфлацијата порта & blowhole во секое време.

Карактеристики на понудата

Name:
Electric balloon air pump
Color:
pink
Weight:
about 2KG
Voltage:
110V-120V/220V-240V
Power:
800W
Frequency:
60Hz/50Hz
Pressure:
17000-19000pa
Package Content:
1 x Electric air balloon pump :
1 x Instruction manual :
*Never leave pump unattended while the pump is in use. :
*Never allow sand, small rocks to be sucked into inflation port & blowhole when using the pump. :
*This air pump can only fill round balloons. Don't use this air pump to inflate large objects like air mattresses or pool floats. :
*Do not operate air pump for more than 2 hours at one time, otherwise, it can overheat and damage the pump, Use again after motor cool down completely. :
* Never look inside or point the inflation port & blowhole toward your eyes when the pump is working. :
* Never attempt to put hand or fingers into the inflation port & blowhole at any time. :

Слични понуди