.

.

Dorr ДАФ-320 TTL Блиц Fuji [370303]

Dorr ДАФ-320 TTL Блиц Fuji [370303]

DEN 4162.56

Количина на стоки
Достапно

На Dorr ДАФ-320 TTL Блиц за Fuji е компактен флеш единица со TTL блиц контрола за совршено осветлување во секое време.ДАФ-320 е исклучително моќен со водич број на 32, кои се движат и до 15 милиони (со ISO 400 и F4).LED моделирање светлина е идеален за прецизно автофокус и вклучува дифузор за помек осветлување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди