.

.

Полначот кој е Компатибилен со Aostirmotor 36V Батеријата Електричен Велосипед

Полначот кој е Компатибилен со Aostirmotor 36V Батеријата Електричен Велосипед

DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно

Погоден за сите Aostirmotor со 36 V батеријата Електрични Велосипеди.Одличен квалитет апарат за полнење за на Литиум-јонска батерија e Bike.Ве молиме имајте во предвид дека ова е замена на полначот.Ги поддржува меѓународните напони. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Карактеристики на понудата

Слични понуди