.

.

PROMIC Стабилност Wobble Перница со Рака Пумпа, Трајни Деца Шаване Седиште за во Училница, Надуени Вежба Рамнотежа Одбор Стабилност Диск Канцеларија Нога Остатокот Маса?

PROMIC Стабилност Wobble Перница со Рака Пумпа, Трајни Деца Шаване Седиште за во Училница, Надуени Вежба Рамнотежа Одбор Стабилност

DEN 652.80

Количина на стоки
Достапно

Ја подобрува способноста за управување со стресот. ✔️ Бенефиции ќе добиете со стабилноста дискови : .Масажа на Стапала, Задникот и грбните Мускули.Подобрување на Рамнотежата и Flexibility Also одлична алатка за работа куче е proprioception и стабилизатор muscles Massage Ѓон, Задникот и Назад Muscles Strengthen Core Стабилност Промовирање на Коленото и Глуждот Рехабилитација Одлично за Енергични Деца - помага на децата да се концентрираат подобро и седат still Use Како Стол Седи Перница за да се Намали Болката во Грбот, да се Подобри Вашиот Posture For луѓе кои возат долги часови, седи или стои долго време, оваа wobble перница може да се користи како масажа подлога која дизајниран со покрена дупчиња во образите во една страна, тоа може да помогне да се стимулира acupoint и да се промовира циркулацијата на крвта.Се користи Како Стол Седи Перница за да се Намали Болката во Грбот, Подобрување на Вашиот Држење на телото.Дебели ѕидови направен од професионална одделение ПВЦ гума што е бесплатно на BPA & тешки метали.Дијаметар : 13 Инчи.Тежина : 2.Мали заоблени точки на задната страна на перница за оние кои уживаат во неспокојот на седишта за површината.Однесете го на и надвор во текот на денот.На лесни перница може да биде лесно да се превртува за префрлување помеѓу две различни страни.Рака воздушна пумпа вклучени. ( Совршен шаване седиште големина за помали деца на возраст од 3-8 години.Подобрување на Рамнотежата и Флексибилност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди