.

.

ПОБЕДА ЗАКАЧАЛКИ јас ја Преминал Линијата Медал Закачалка Display - Ѕид Монтирани Награда Метален Држач - од Нерѓосувачки Челик Багажник за на Шампионите

ПОБЕДА ЗАКАЧАЛКИ јас ја Преминал Линијата Медал Закачалка Display - Ѕид Монтирани Награда Метален Држач - од Нерѓосувачки Челик

DEN 1327.44

Количина на стоки
Достапно

➤ СТИЛСКИ се ПРИКАЖЕ : "јас ја Преминал Линијата" медал за пропелер екранот може да биде ремек-дело на вашата колекција на медали.Тоа е совршен медал закачалка да се откажам сите ваши работи медали. ➤ ДРЖИ ДО 45 МЕДАЛИ : "јас ја Преминал Линијата" орден за носител со Победа Закачалки е совршен случај да се држи до 45 медали во зависност од лентата дебелина.Исто така, нашиот производ е издржлив дека никогаш нема да се наведнуваат со текот на времето. ➤ ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : Нашата инспиративни медал багажник за на шампионите се достапни во четири различни големини за да целосно да се пополни вашиот треба.Достапни големини се 13.78x3.15 во, 17.72x3.15 во, 23.62x3.15 и 29.53x3.15 во. ➤ Од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашите мотивациони "јас ја Преминал Линијата" медал за пропелер екранот е направен со 100% бранеа од нерѓосувачки челик во Европската Унија и дизајниран во Соединетите американски Држави со домот мазна завршница. ➤ ОДРЕДУВАЊЕ : "јас ја Преминал Линијата" медал вклучува лесно монтирање инструкции и монтажа хардвер метален standoffs ѕид знак fixings.Исто така, се Распоредени на оддалеченост од ѕидот за леснотијата на користење и визуелна жалба.Работи, надвор здравствени придобивки, е спорт кој ви дава задоволство.Можете физички да ги надмине сите премин линија.Откако тоа се случи, ќе треба да бидат горди и викаме од покривите јас ја Преминал Линијата!Нека светот знаете дека сте горди и сте одбрале да го pin-от медал ги прикаже што вели така.Да биде најдобар, да биде прв и Секогаш. ▶ Материјал и Производство : - Произведени во Европската Унија и Дизајниран во U. S. A. Доаѓа во уникатните дизајни со големи букви и направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик Дебелина 3 мм.Ние горди на нашиот медал закачалка за квалитет и интегритет.Тоа е нашата цел да им обезбеди на клиентите задоволство по прифатлива цена.Можете да се откажам-45+ медали.Овие стилски Победа Закачалки сигурно ќе ви направи горд на своите достигнувања и, исто така, им помогне да ги организирате вашите ценети медали. ▶ Зошто јас ја Преминал Линијата Медал Ги Прикаже со Победа Закачалки : ➣ САД Дизајниран ➣ Совршен Подарок ➣ Бранеа од Нерѓосувачки Челик ➣ Дома Декорација ➣ Идеални за Организирање на Медали ➣ Задоволството на Клиентите Grantee ➣ Виси до 45+ медали ➣ најсигурни и Долготрајни Закачалки ▶ Совршен подарок за Победниците : Нашите мотивациони цитат дизајн "јас ја Преминал Линијата" медал дефинитивно ќе ги инспирира да се оди понатаму и, исто така, може да биде прекрасен подарок за тркачи.Ова ќе биде одличен подарок за оние кои се користат да учествуваат во натпревари и има желба да победи на натпреварот за медал.Јас ја Преминал Линијата медал носител е исто така одлично парче да додадете повеќе шарм во вашиот дом оркестарот.Без разлика што се користи за вашата дневна соба, спална соба, family room, соба забава тоа ќе го направи вашиот ѕид убава.Ќе се чувствувате повеќе енергија и горди кога ќе го видите вашиот награди за Победа Закачалки. ▶ Кавга Бесплатна Инсталација : производот доаѓа со лесно инструкции за инсталација и испорачани со елегантен тела метал.

Карактеристики на понудата

Слични понуди