.

.

Мичиген Вежба 203 Серија на Високо-Брзински Челик Општа Намена Вежба Малку, 4 Morse Коси месо тело, Спирала Flute, 118 Степени Конвенционалните Точка, 2-1/2 Големина (Пакување ?

Мичиген Вежба 203 Серија на Високо-Брзински Челик Општа Намена Вежба Малку, 4 Morse Коси месо тело, Спирала Flute, 118 Степени Конвенционалните

DEN 14738.40

Количина на стоки
Достапно

High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење. 118 степени конвенционалните точка.Morse коси месо тело и му овозможува на алатка за да се вметнува директно во машина вретено за да се олесни висок вртежен момент апликации како што се големи намали големина.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување. 2-1/2-инчи големина.Мичиген Вежба коси месо тело вежба малку.High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење. 118 степени конвенционалните точка.Morse коси месо тело и му овозможува на алатка за да се вметнува директно во машина вретено за да се олесни висок вртежен момент апликации како што се големи намали големина.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување. 2-1/2-инчи големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди