.

.

Термос Шолја Една рака Отворање и Затворање на Патување Кригла,16oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Патување Гимнастик, Трајни Изолирани Кафе Кригла Т

Термос Шолја Една рака Отворање и Затворање на Патување Кригла,16oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Патување Гимнастик,

DEN 2681.04

Количина на стоки
Достапно

[ Мулти-цел : ] Совршен за Статистика, Кампување и на Отворено.Се вклопат за повеќето од автомобил чаша носителот, велосипед решетката и пешачење ранец.НЕ се ЛИЗГА СИЛИКОНСКА БАЗА чува вашето патување кригла гимнастик од ѓубрето над или да се направат премногу бучава кога ќе го наместите на нив надолу.Двапати ѕид вакуум изолација чува топли Пијалаци до 8 часа или ладна за 15 часа.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер се противи на дамки и мириси; Travel кригла е BPA-free.Патување кригла Одговара на повеќето еден мини-служи brewers и автомобил купот на сопствениците.Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографии.Material304 нерѓосувачки steel Weight250 Gcapacity480 MLsize6.5*23 CM*4.5 CM✿ Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Ние исто така, обезбеди ефективни гаранции за производи за купување, па може да се купи со доверба.➽Prompt Decorative предмети кои не се вклучени во екранот на производот фотографии.Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодариме пука.➽Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте ме, ние чување на различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница View Delivery време е 15-25 дена, начин на транспорт е одлучено од страна на земјата што се наоѓа во.Во принцип транспорт ќе трае од 15 до 30 дена.Ако не примите објект и не може да ги следи вашите пратката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➽Attention All производ ќе помине нашиот квалитет-контрола пред брод.Во случај производот да се оштетат со транспорт и потврдена не работи по приемот на стоката, треба да се јавите на нашите и ни даде детали проблем опис (сликата е предност).Ние ќе ви даде најдобри решенија кои。ве молиме да се чувствуваат слободни да ја електронски E-mail контакт со нас за да го решат проблемот.☀Добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.☀Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ви благодариме за вашата поддршка.Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.

Карактеристики на понудата

Слични понуди