.

.

2 Парче Пред Фендер Тркалото Калапи Трим Сет за Сиера 2500 3500

2 Парче Пред Фендер Тркалото Калапи Трим Сет за Сиера 2500 3500

DEN 1079.76

Количина на стоки
Достапно

10 Година Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи situati.Референтен Број(s) : GM1290250,GM1291250,22775550,22775551. Боја : Црна.Количина : Пар.Објектот спецификации : Боја : Black Quantity : Pair10 Година Гаранција Овој објект се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи ситуацијата.Компатибилен со : 2015-19 GMC Сиера 2500 HD Пред Возачот & Патникот Side2015-19 GMC Сиера 3500 HD Пред Возачот & Патникот Страна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди