.

.

Шеф Аудио 3 Мерач Дупка Морски Bluetooth MP3 Стерео Брод Приемник (6 Парчиња)

Шеф Аудио 3 Мерач Дупка Морски Bluetooth MP3 Стерео Брод Приемник (6 Парчиња)

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

240 w (60 W x 4 канали) вкупна излезна моќ.Дизајниран круг 3 инчен монтажа дупка.Рацете слободни Bluetooth аудио стриминг.Bluetooth поддржаните профили : A2 DP, AVRCP. 7 канал времето бенд селекции.Добиете повеќе моќ и перформанси од вашиот морски аудио систем со Газдата Аудио 3 Инчен Морски MP3/Радио Стерео Bluetooth АТВ Брод Приемник.Оваа приемник е одлична за автомобили, atv настана, UTVs, моторни, чамци, голф коли, ладилници и многу повеќе.Оваа 3 инчен приемникот има USB и Помошен пристаништа, како и вграден Bluetooth така може да се кука до вашите безжични уреди или паметен телефон за дури и повеќе аудио магија.Оваа приемник е оценет на 240 w (60 w x 4 канали max).Со switchable тјунер фреквенции, 1 канал времето бенд селекции, како и избор на претходно EQ, ова приемник е за да биде вас и вашиот брод е нов најдобар пријател.

Карактеристики на понудата

Слични понуди