.

.

YCLZNB Стакло Ashtray, Petal Ashtray, Модерен Ashtray, Ресторан, Градина Бар Клуб Куќа Ѓубре Може да се Преносни.

YCLZNB Стакло Ashtray, Petal Ashtray, Модерен Ashtray, Ресторан, Градина Бар Клуб Куќа Ѓубре Може да се Преносни.

DEN 1828.80

Количина на стоки
Достапно

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи секундарната цигара штета.На U-облик на каналите заедно работ може да се поправи на цигари кога страна е зафатен, и навистина се обезбеди услуга за пушач.Лесен за користење : Стакло материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен Стаклени украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Погоден за надворешна и внатрешна употреба.Времето може да се користат како накит тегли, монета банка родендени, годишнини, специјални подароци за партиите, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Petal Ashtray Style : modern Gender : unisex Material : glass Color : copper The пакетот вклучува : Petal ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди