.

.

100pcs/многу 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски 3 Pin Стерео Аудио Џек за Слушалки Адаптер 3 Столбови 3.5 mm до 3.5 мм TRS Адаптер Конвертор

100pcs/многу 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски 3 Pin Стерео Аудио Џек за Слушалки Адаптер 3 Столбови 3.5 mm до 3.5 мм TRS Адаптер Конвертор

DEN 2194.80

Количина на стоки
Достапно

100pcs/многу 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски 3 Pin Стерео Аудио Џек за Слушалки Адаптер 3 Столбови 3.5 mm до 3.5 мм TRS Адаптер Конвертор.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-18 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.

Карактеристики на понудата

Слични понуди