.

.

Delfield 000-CZ0-0213KT-S Danfoss Контрола Комплет Уп 1DR DT

Delfield 000-CZ0-0213KT-S Danfoss Контрола Комплет Уп 1DR DT

DEN 11994.00

Количина на стоки
Достапно

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Delfield 000-Cz0-0213 Kt-S Danfoss Контрола Комплет Уп 1 Dr Dt.

Карактеристики на понудата

Слични понуди