.

.

#90 Минијатурни LED Сијалица Замена | 12/14vdc | Заменува Светилки со Вжарено: #90, 68, 96, 1178 (Светла Бела; 1-Pack)

90 Минијатурни LED Сијалица Замена | 12/14vdc | Заменува Светилки со Вжарено: 90, 68, 96, 1178 (Светла Бела; 1-Pack)

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛНОСТ : Точно димензионални LED замена за 12~14 VDC G6 свет-форма, двојно-контактирајте со бајонет база (Ba15 D) блескаво светилки. 85% тековна намалување.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : Заменува светилки со вжарено броеви : #90, #68, #96, #1178. СПЕЦИФИКАЦИИ : Пакет количина : 1ea; Влезен Напон : од 12/14 VDC; Dimmable : YES; Тековните : 100m A @14 VDC; Wattage : 1.4 w; Светлина Проекција : 360°; Поларитетот : биполарно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди