.

.

Carlisle D1890-14M-115 Гума Двојна Синхрони Појас, 135 Заби, 14 мм Забот на Теренот, 1890 mm Теренот Должина, 4.53 Широк

Carlisle D1890-14M-115 Гума Двојна Синхрони Појас, 135 Заби, 14 мм Забот на Теренот, 1890 mm Теренот Должина, 4.53 Широк

DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно

Намалени се Вози Тежина и Простор.Лиен Заб Изградба : Обезбедува поголема стриже отпорност и капацитет.Профил : Заб дизајн овозможува за неспокојот, потивко операција.Капацитет : 100% на двете страни на појас.Двојна Синхрони појас обезбедува докажано перформанси во двокреветна двострано дизајн обезбедување на одржување-бесплатен синхронизација од двете страни на појас.Обликувани заби обезбеди одлична стриже отпор и отпорот на забот скок.Процесот на производство овозможува еднаков капацитет на двете страни на појас, функција не може да се најде во многу двојно-еднострани појаси на пазарот.Ова ви дава поголема флексибилност и ефикасност во вашиот диск дизајн.Изберете Carlisle двојна синхрони појаси за компактен, ефикасна, тивко и неспокојот работи диск.

Карактеристики на понудата

Слични понуди