.

.

Крстопат Ванила Лешник Миризливи 4-Фитил Свеќа, 96 Унца

Крстопат Ванила Лешник Миризливи 4-Фитил Свеќа, 96 Унца

DEN 1897.20

Количина на стоки
Достапно

Чиста Горење Помеша Парафински Восок.Премиум, Автентични Мирис. 4 Lead-Free Фитили.Метален Мирис,-Заклучување На Капак.Направен во САД.Ванила Лешник - Чиста ванила и слатка лешник.Светло до вашиот дом, со висок квалитет, чиста гори свеќа од Крстосница Оригинални Дизајни!Крстопат миризливи свеќи се направени со многу чист согорување, помеша парафински восок кој им овозможува на максималниот износ на мирис.Со гордост се направени во САД.

Карактеристики на понудата

Слични понуди