.

.

Dual Оценет Компресија Конектор, Алуминиум Повлечи - Ал Серија - Една Дупка, 1/2 Студ Големина, 1.26 Ширина, 3.50 Должина, 0.32 Дебела, Црвена

Dual Оценет Компресија Конектор, Алуминиум Повлечи - Ал Серија - Една Дупка, 1/2 Студ Големина, 1.26 Ширина, 3.50 Должина, 0.32 Дебела,

DEN 2174.40

Количина на стоки
Достапно

Произведени од високо спроводливост алуминиум цевки.Центар за запре обезбедува соодветна кабелска инсталација.Едб галвански да се обезбеди отпорност на корозија.Означени со умре индекс.Конектор забива се обложени со оксид инхибитор и ограничени.NSI двојна оценет компресија конектор произведени од високо спроводливост алуминиум цевки.Центар за запре обезбедува соодветна кабелска инсталација.Едб галвански да се обезбеди отпорност на корозија.Означени со умре индекс.Конектор забива се обложени со оксид инхибитор и ограничени.Наведени за 35 KV максимум кога се правилно инсталирани. 1-9/16-инчи лента по должина. 0.92-инчи OD со 0.60 ID.

Карактеристики на понудата

Слични понуди