.

.

Времето Отпорна Заклучување на Рака Мотоцикл Планината за Galaxy Note (SKU 17168)

Времето Отпорна Заклучување на Рака Мотоцикл Планината за Galaxy Note (SKU 17168)

DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно

Мотор handlebar планината со времето отпорни zip случај за Samsung Галакси Забелешка, Забелешка 2 / II и Note 3. Тенок светлина-тежина монтажа решение кое држи вашиот паметен телефон и нуди заштита од прашина, нечистотија и вода нота од светлина : јјз-зсз.Заклучување на рака планината е лесно да се вклопи и да го адресира проблемот на големи или неправилна големина handlebars.Погоден за квадрат, овална & круг handlebars, рамки, столбови или решетки.Повеќе килограми отколку некои ремени достапни ова планината е и лесен за употреба и флексибилни.НЕМА АЛАТКИ потребни за да ги собере и лесно да се отстрани.Случај има допир чувствителни леќа која овозможува пристап до мобилен телефон.Карактеристики на наредени zip & кабел пристап.Мотор handlebar планината со времето отпорни zip случај за Samsung Галакси Забелешка, Забелешка 2 / II, Note 3.Тенок светлина-тежина монтажа решение кое држи вашиот паметен телефон и нуди заштита од прашина, нечистотија и вода нота од светлина : јјз-зсз.Заклучување на рака планината е лесно да се вклопи и да го адресира проблемот на големи или неправилна големина handlebars.Погоден за квадрат, овална & круг handlebars, рамки, столбови или решетки.Повеќе килограми отколку некои ремени достапни ова планината е и лесен за употреба и флексибилни.Се вклопува барови со минимален пречник од 15mm & максимален број на 50mm (0.59"-2.0") прибл.НЕМА АЛАТКИ потребни за да ги собере и лесно да се отстрани.Овозможува 360º за навалување на столбот & зглобот на вредноста.Случај има допир чувствителни леќа која овозможува пристап до мобилен телефон.Карактеристики на наредени zip & кабел пристап (полначот не е вклучен).Поддршка подлога вклучени овозможување на уреди од различни големини за да се вметнат како стандард.Случајот ќе се приспособат на уредот користејќи некои од комерцијален случаи или кожи кои се достапни на пазарот.Она што се вклучени? 1 x Рака планината 1 x Случај (Планината & случај САМО - Галакси Забелешка НЕ се вклучени).

Карактеристики на понудата

Слични понуди